Aktualności
Opublikowano: 15 grudzień 2023
WYNIKI I Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego Wrocław Con Corde/RESULTS of the 1st International Wrocław Con Corde Violin Competition
Przedstawiamy wyniki I Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego Online Wrocław Con Corde!
W konkursie wzięło udział 152 uczestników, ich występy oceniało Jury w składzie: prof. dr hab. Sławomir Tomasik (POL) - przewodniczący, Zoya Nevgodovska (GER), Aneta Olszewska (POL), Spasoje Spasojevic (SRB).
Jury postanowiło przyznać 20 nagród pozaregulaminowych, lista znajduje się pod tabelami z wynikami konkursu. Gratulujemy!
[ENG]
We present the results of the 1st International Online Violin Competition Wrocław Con Corde.
152 participants took part in the competition, their performances were assessed by the Jury: prof. Sławomir Tomasik (POL) - Chairman of the Jury, Zoya Vevgodovska (GER), Aneta Olszewska (POL), Spasoje Spasojevic (SRB).
The jury decided to award 20 extra-regulatory prizes, the list can be found under the tables with the competition results. Congratulations!
GRUPA A
Imię i nazwisko | Sławomir Tomasik | Zoya Nevgodovska | Aneta Olszewska | Spasoje Spasojević | wynik/result | miejsce/prize | linki do nagrań konkursowych/links to competition recordings |
Jiwoo Seol - Korea/Polska | 25 | 25 | 25 | 25 | 25 | GRAND PRIX | https://youtu.be/f2odFqCVBm4?feature=shared https://youtu.be/eEHT-5PxMXQ?feature=shared |
Biliana Frąckowiak - Polska | 24 | 24 | 23.5 | 24 | 23,875 | I miejsce/I prize | https://www.youtube.com/watch?v=K0YWR3dG7eA |
Józef Kućmierczyk - Polska | 23 | 24 | 24 | 24 | 23,75 | I miejsce | https://youtu.be/EFUvVjt_qnI |
Milan Pal’o - Słowacja | 24,5 | 22,5 | 23.5 | 24 | 23,625 | I miejsce | https://youtu.be/KZHMc56vhbg |
Dante Andre Carrillo Bischof - Niemcy | 23 | 23 | 24 | 23.5 | 23,375 | II miejsce/II prize | https://youtu.be/FRY9q_gC_jM?si=muQsORao-qkVLZka |
Julian Xiaoxüan Ning - Niemcy | 23,5 | 24 | 23 | 23 | 23,375 | II miejsce | https://youtu.be/md1fqXL96M4 |
Urszula Chęcińska - Polska | 22 | 24 | 24 | 23 | 23,25 | II miejsce | https://www.youtube.com/watch?v=XYq3su0kkpA |
Hanna Krzyśków - Polska | 23 | 23 | 23.5 | 23 | 23,125 | II miejsce | https://youtu.be/oJCoiOt2dTk |
Shunnosuke Sasaki | 23,5 | 23 | 22,5 | 23 | 23 | II miejsce | https://youtu.be/AsQ73zoexG0?si=p7XHOU2bRfFBPfPU |
Ksenia Hnatsiuk - Białoruś/Polska | 24 | 22 | 23 | 23 | 23 | II miejsce | https://youtu.be/_cs7PwDmAxw |
Aleksandra Malinowska - Polska | 23,5 | 23 | 22.5 | 23 | 23 | II miejsce | https://youtu.be/nnhxWJyiqKU https://youtu.be/fczgDMhXvAU |
Eliza Retecka - Polska | 23 | 23 | 22 | 23.5 | 22,875 | II miejsce | https://www.youtube.com/watch?v=hhpb4thqews https://www.youtube.com/watch?v=2G5muHUdTFc |
Ciąpała Zofia - Polska | 21 | 23 | 23,5 | 23.5 | 22,75 | II miejsce | https://youtu.be/Z0kicDrCPzc |
Liza Yurkova - Polska | 22,5 | 23 | 22,5 | 23 | 22,75 | II miejsce | https://www.youtube.com/watch?v=tspiFVAxF_k |
Alicja Trybała - Polska | 22,5 | 24 | 22,5 | 22 | 22,75 | II miejsce | https://youtu.be/_eazks5EIbI?feature=shared https://youtu.be/T-dtrYKp4L8?feature=shared |
Patryk Bylinka - Polska | 23 | 22,5 | 23 | 22 | 22,625 | II miejsce | https://youtu.be/7aj9smRuMTI |
Julita Głodowska - Polska | 23 | 22 | 22.5 | 22.5 | 22,5 | III miejsce | https://youtu.be/fxKPDhB44ZI |
Antonina Nikrant - Polska | 22,5 | 21 | 23 | 23.5 | 22,5 |
III miejsce/ |
https://www.youtube.com/watch?v=Ul7tUFUwA5o https://www.youtube.com/watch?v=VwzWaz_RY_c |
Lena Lipińska - Polska | 23 | 22 | 22 | 23 | 22,5 | III miejsce | https://youtu.be/5grE-clGGI0 https://youtu.be/20g6NlepQlk |
Emilia Szeloch - Polska | 22,5 | 23 | 22,5 | 22 | 22,5 | III miejsce | https://youtu.be/bX279WO-f9Y |
Julia Wasiela - Polska | 22,5 | 23 | 21.5 | 23 | 22,5 | III miejsce | |
Anna Wincesewicz – Bobowicz - Polska | 22 | 21 | 22 | 24 | 22,25 | III miejsce | https://youtu.be/S2FasAvbtZs https://youtu.be/LcyVtA2hVrY |
Emilia Erbacher - Polska | 22 | 23 | 20.5 | 23.5 | 22,25 | III miejsce | https://youtu.be/TEG9zBNf2LE |
Gabriela Miśkowiec - Polska | 22,5 | 22 | 22 | 22 | 22,125 | III miejsce | https://youtu.be/OvcgqX2vWxc |
Antonina Osowska – Kud - Polska | 22,5 | 21 | 22 | 23 | 22,125 | III miejsce | https://www.youtube.com/watch?v=zTM8JFaXIZw |
Helena Mazurkiewicz - Polska | 23 | 22 | 21 | 22.5 | 22,125 | III miejsce | https://youtu.be/QmYXUxSA220 |
Łucja Chrobak - Polska | 19,5 | 22 | 23.5 | 23 | 22 | III miejsce | https://youtu.be/rM4NnJ8L8VM?feature=shared |
Bartłomiej Suszek - Polska | 21,5 | 23 | 21 | 22 | 21,875 | III miejsce | https://youtu.be/seBVoUijb84?si=lOKb6enp3i7aMpJi |
Lena Musiał - Polska | 22 | 20,5 | 21 | 23 | 21,625 | III miejsce | |
Jacek Knychas - Polska | 21 | 21 | 22 | 22.5 | 21,625 | III miejsce | |
Małgorzata Brzeń - Polska | 22,5 | 20,5 | 21 | 22 | 21,5 | wyróżnienie/ distinction |
https://youtu.be/EXdlxeK7ZpM |
Weronika Pawlik - Polska | 22 | 22 | 20 | 22 | 21,5 | wyróżnienie | https://youtu.be/BriOsPQLYj8?feature=shared |
Łucja Thiem - Polska | 21,5 | 20 | 22 | 22 | 21,375 | wyróżnienie | https://youtu.be/Rqw-NQMFxIc https://youtu.be/-486Kfyt6Sk |
Bogumiła Młodawska - Polska | 20 | 20 | 23.5 | 22 | 21,375 | wyróżnienie | https://youtu.be/yWa4RPqRBto?si=IcBeSx26sW-m-_aw https://youtu.be/rqBOu5cOtvc?si=9b-rDTpKeesg9g-N |
Marcelina Etmańska - Polska | 21,5 | 21 | 20 | 22.5 | 21,25 | wyróżnienie | https://youtu.be/eNWNXKhnCGU |
Iga Mleczko - Polska | 21,5 | 20,5 | 21 | 22 | 21,25 | wyróżnienie | https://www.youtube.com/watch?v=92-obwj-nzU |
Wolańska Gabriela Maria - Polska | 20,5 | 20 | 21 | 22 | 20,875 | wyróżnienie | https://youtu.be/j1LyJ8yQQVE?si=ofYdtGu5vQZCLiUQ |
Zofia Bojarska - Polska | 18,5 | 21,5 | 21 | 22 | 20,75 | wyróżnienie | https://youtu.be/8Cwk-bQa2OE https://youtu.be/sXhB3vXL-Ls |
Leon Franas - Polska | 21,5 | 20 | 20 | 21 | 20,625 | wyróżnienie | https://youtu.be/IE6ku6RwGq0 https://youtu.be/trmBhKXJMII https://youtu.be/3_XoCgd9AXE |
Hanna Maria Kurowska - Polska | 20,5 | 20,5 | 20 | 21 | 20,5 | wyróżnienie | https://youtu.be/nYSVXuLACAU?si=IDUvEGzXnhHBPF-1 |
Ida Sobierajska - Polska | 20 | 20 | 20 | 21.5 | 20,375 | wyróżnienie | https://youtu.be/-Jp_XstuY88?si=6iZnyJ7szvxgxEe2 |
Fabian Sklorz - Polska | 20,5 | 20 | 20 | 21 | 20,375 | wyróżnienie | https://youtu.be/315nv0GSwYQ?si=T_rmDdb7Xc9ypZrE https://youtu.be/qOIlBwh767I?si=yZlP1Xt-p9Y6rath |
Ptak Ignacy - Polska | 20 | 20 | 20 | 21 | 20,25 | wyróżnienie | https://youtu.be/yVSgTWYwDW8 https://youtu.be/r2YgfBBNp1I |
Banasiak Anna - Polska | 19 | 20 | 20 | 22 | 20,25 | wyróżnienie | https://youtu.be/1DhP_M5XVlo |
GRUPA B
Imię i nazwisko | Sławomir Tomasik | Zoya Nevgodovska | Aneta Olszewska | Spasoje Spasojević | wynik/result | miejsce/prize | linki do nagrań konkursowych/links to competition recordings |
Natalia Dragan - Polska | 24 | 24 | 24 | 25 | 24,25 | I miejsce/I prize | https://youtu.be/klXaum9p5d8?si=f8PLOrQkbZdhsrXK |
Nao Ota - Japonia | 24 | 24 | 24 | 24 | 24 | I miejsce | https://www.youtube.com/watch?v=JdLf-g9kKlo |
Agata Kostanowicz - Polska | 24 | 23 | 23.5 | 24 | 23,625 | I miejsce | https://youtu.be/71P_VfaGtzA https://youtu.be/72B4OlOSKVI https://youtu.be/FSwEp2tDRpY |
Sera Oh - Korea Południowa | 24 | 23 | 23,5 | 24 | 23,625 | I miejsce | https://youtu.be/9hf6AzvrGxY?si=t8M_we7AbUo29qi4 https://youtu.be/W85zNfIJEec?si=kAGWU-pZ7Qt2Bk1k |
Magdalena Mol - Polska | 24 | 23 | 24 | 23.5 | 23,625 | I miejsce | https://youtu.be/kHb7_cBUrW8 |
Alicja Harabasz - Polska | 23,5 | 23 | 23.5 | 24 | 23,5 | II miejsce/II prize | https://youtu.be/EG8O8tqSpKU?feature=shared |
Agnieszka Miśkiewicz - Polska | 23 | 23 | 24 | 24 | 23,5 | II miejsce | https://youtu.be/kvAlPM2GlHw |
Małgorzata Błazik - Polska | 23 | 24 | 24 | 23 | 23,5 | II miejsce | https://youtu.be/WkGyHJkhLn8 |
Alicja Brożek - Polska | 22 | 23 | 22.5 | 24 | 22,875 | II miejsce | https://youtu.be/MLsyyHNpGhM |
Anna Wojtaszek - Polska | 22,5 | 23 | 22,5 | 23.5 | 22,875 | II miejsce | https://youtu.be/NiLsyAt6LbE https://youtu.be/xuxiBjeWAf00 |
Zofia Mas - Polska | 22,5 | 22 | 22.5 | 24 | 22,75 | II miejsce | https://youtu.be/8fUfG30AJ6Q |
Oleksandr Amstibovskyi - Ukraina/Niemcy | 23,5 | 21 | 22 | 24 | 22,625 | II miejsce | https://youtu.be/H_YjX8zbNv0 https://youtu.be/txzs5xXdF7c |
Oliver Kingdom - Polska | 21,5 | 23 | 22 | 24 | 22,625 | II miejsce | https://www.youtube.com/watch?v=aE2yeKJWdFc https://www.youtube.com/watch?v=oTVsuIIB3gE |
Yaryna Nebesna - Ukraina/Polska | 23 | 21 | 22 | 24 | 22,5 | III miejsce/III prize | https://www.youtube.com/watch?v=hym4NtnHwoQ |
Michał Pazgan - Polska | 22 | 22 | 22 | 24 | 22,5 | III miejsce | https://www.youtube.com/watch?v=p1D81-s_SGw https://www.youtube.com/watch?v=s59vAlsxSSg |
Kamil Szacior - Polska | 22 | 23 | 21 | 24 | 22,5 | III miejsce | https://youtu.be/4AZrECh5LN8 |
Maria Kęska - Norwegia | 22 | 22 | 22.5 | 23.5 | 22,5 | III miejsce | https://youtu.be/TR13imBw8-c?si=0fddHIw8J-VUVbRH |
Maria Michnowicz - Polska | 22 | 20 | 23 | 24 | 22,25 | III miejsce | https://youtu.be/oLgkLf5MEpc https://youtu.be/xUiQAFCXMro |
Diana Viktoria Cel - Polska | 23 | 21 | 21 | 24 | 22,25 | III miejsce | https://youtu.be/v3S4gbalCLA https://youtu.be/658H3sI8zCs https://youtu.be/H4hBuwIyFiI |
Długokęcka Łucja - Polska | 21,5 | 21 | 22.5 | 23 | 22 | III miejsce | https://youtu.be/kYmGpDSzFJc https://youtu.be/sC76ymfQ3ls |
Dominika Najbar - Polska | 22,5 | 19 | 22.5 | 23.5 | 21,875 | III miejsce | https://youtu.be/_muIPC4IMB8 https://youtu.be/BCqui4y8iik |
Nela Dorobisz - Polska | 21.5 | 22 | 20.5 | 23.5 | 21,875 | III miejsce | https://youtu.be/9oJPy-OLFJc?si=-s9BSOk79b_jdhgO https://youtu.be/_qH1pYc7CNU?si=xsUrKRXdls-ATsiX |
Jakub Kordel – Polska | 21,5 | 19 | 23 | 23.5 | 21,75 | III miejsce | https://youtu.be/NgcSYeDlMEc?si=FdsL1ZFOdtvMIBtI https://youtu.be/pAw_k4z3FZ8?si=XbXDjHFr-rV5EI4u |
Lena Fraska - Polska | 22 | 22 | 19.5 | 23.5 | 21,75 | III miejsce | https://youtu.be/bEYce2VLbFw https://youtu.be/nehTmZk8FeA |
Weronika Macioszek - Polska | 21 | 20 | 22 | 23.5 | 21,625 | III miejsce | https://www.youtube.com/watch?v=F4M7xKAN3kw |
Liliana Derkacz - Polska | 21,5 | 21 | 20 | 24 | 21,625 | III miejsce | https://youtu.be/hvqY-sXpByg |
Katja Claudy - Niemcy | 21 | 20 | 22.5 | 23 | 21,625 | III miejsce | https://youtu.be/PsFUKZ2gzRA?si=dJ5WqhKV5379fv48 |
Chaerin Keum - Polska | 22,5 | 21 | 19 | 24 | 21,625 | III miejsce | https://youtu.be/LB_RSYjbEos https://youtu.be/0rh6BWjK1Q4 |
Zuzanna Zajkowska - Polska | 22 | 21 | 20 | 23 | 21,5 | wyróżnienie/distinction | https://youtu.be/22d6JXYf8pw https://youtu.be/SosEp0El69w |
Julia Szymczakowska - Polska | 21 | 20 | 22 | 23 | 21,5 | wyróżnienie | https://youtu.be/LQ1Eir6x0zA |
Olga Tiutko - Ukraina | 20,5 | 21 | 21,5 | 23 | 21,5 | wyróżnienie | https://youtu.be/ER2QNmjhUZI?si=0yRP5hki61CdEYjO |
Kowalkowski Jakub - Polska | 21 | 21 | 20 | 24 | 21,5 | wyróżnienie | https://youtu.be/X8QrP8Tt2dQ https://youtu.be/y-1t7_5ZYYI |
Antonina Maria Smuła - Polska | 21 | 20 | 21.5 | 23 | 21,375 | wyróżnienie | https://youtu.be/DH5SpiGZudY?feature=shared |
Pola Wachowska - Polska | 22,5 | 20 | 19 | 24 | 21,375 | wyróżnienie | https://www.youtube.com/watch?v=hstc9NWaalY |
Tymon Borzyński – Luksemburg | 22 | 19 | 21,5 | 23 | 21,375 | wyróżnienie | https://youtu.be/sL5IzEEreF4?si=1_UKPYMiSn6krZKi |
Maria Kućmierczyk - Polska | 21,5 | 21 | 19 | 24 | 21,375 | wyróżnienie | https://youtu.be/xik5ru4ETas |
Patrycja Różańska - Polska | 21 | 21 | 20 | 23.5 | 21,375 | wyróżnienie | https://www.youtube.com/watch?v=kInFMaVbXIs https://www.youtube.com/watch?v=R5em45b_uUk |
Solomiia Yakovenko – Ukraina | 22 | 21 | 18 | 24 | 21,25 | wyróżnienie | https://www.youtube.com/watch?v=B1GJk3FmUTU |
Hanna Humelt - Polska | 21 | 19 | 21 | 23.5 | 21,125 | wyróżnienie | https://www.youtube.com/watch?v=0yQfKpG7zH0 |
Marianna Samprovalaki - Grecja | 21,5 | 18 | 22 | 23 | 21,125 | wyróżnienie | https://www.youtube.com/watch?v=3lR8FEBFmt0 |
Dominika Gąsiewska – Polska | 21,5 | 21 | 18.5 | 23 | 21 | wyróżnienie | https://youtu.be/L8o9hnmyQ8Q |
Sofiia Kovalska – Ukraina | 20,5 | 21 | 18 | 24 | 20,875 | wyróżnienie | https://youtu.be/TyewaMYjzmI |
Zofia Małgorzata Krawiec - Polska | 20,5 | 19 | 20.5 | 23 | 20,75 | wyróżnienie | https://youtu.be/8nKYkmyVMA4?feature=shared |
Karina Kwidzińska - Polska | 20,5 | 21 | 18 | 23.5 | 20,75 | wyróżnienie | https://youtu.be/mnJnEIBjnKo |
Milosz Andrzej Olędzki - Polska | 20 | 20 | 19 | 24 | 20,75 | wyróżnienie | https://youtu.be/XodaeVx_QDk https://youtu.be/7X7bnV0nEUU |
Hanna Kalinowska - Polska | 21 | 18 | 21 | 22.5 | 20,625 | wyróżnienie | https://youtu.be/JEJLwvR2G4A?si=pJ9wUKOn0AxbT7IH https://youtu.be/1qBF9K2-C2I?si=VR3_RLOtt6fCofQ3 |
Hanna Rębacz - Polska | 21 | 19 | 20 | 22.5 | 20,625 | wyróżnienie | https://www.youtube.com/watch?v=j8uNK0SM1-E |
Stefania Orłowska – Polska | 20 | 19 | 20 | 23 | 20,5 | wyróżnienie | https://www.youtube.com/watch?v=BskPvRpOURI&list=PL4xToi6VsEw3FgUWE7FV4JMFr-0w9ermt&index=1 https://www.youtube.com/watch?v=YVucx7K-sd0&list=PL4xToi6VsEw3FgUWE7FV4JMFr-0w9ermt&index=2 |
Tatiana Łukaszewska – Polska | 19,5 | 19 | 20 | 23 | 20,375 | wyróżnienie | https://youtu.be/piog-PDeSTk |
Wiktor Śniecikowski – Orzeł – Polska | 20,5 | 19 | 19 | 23 | 20,375 | wyróżnienie | https://www.youtube.com/watch?v=z5GQheDwPcU |
Antonina Sopicka - Polska | 19,5 | 20 | 18 | 23 | 20,125 | wyróżnienie | https://youtu.be/30gfvCiF1mI |
Maja Warejko - Polska | 19,5 | 20 | 19 | 22 | 20,125 | wyróżnienie | https://youtu.be/2D_cVHd3dY0 |
Patrycja Putnins - Polska | 19 | 18 | 21 | 21 | 19,75 | https://youtu.be/bgPUMCCW6VM?feature=shared https://youtu.be/DGEdUb_wtuk?feature=shared |
|
Mateusz Nadulski - Polska | 21 | 19 | 17 | 22 | 19,75 | https://youtu.be/67Uq2yXeYNU?si=ldI6m6DSqFcY9T_J | |
Liliana Aniśko - Polska | 19 | 18 | 20 | 22 | 19,75 | https://youtu.be/Pa4lZZszM40 https://youtu.be/GVzfDiCZjVo |
|
Helena Kozdraś – Polska | 20 | 18 | 18 | 22 | 19,5 | https://youtu.be/_1gCs85nCTA https://youtu.be/ydtTdK0gk5c | |
Lena Zawodni - Polska | 18,5 | 19 | 18 | 22.5 | 19,5 | https://www.youtube.com/watch?v=P4Gkq8EMB4M https://www.youtube.com/watch?v=Ywr87d6sr28 | |
Małgorzata Tartanus - Polska | 20,5 | 18 | 16 | 23 | 19,375 | https://youtu.be/BZplv618Y00?feature=shared | |
Maria Kowal – Polska | 19 | 20 | 17 | 21 | 19,25 | https://youtu.be/I74NEzJiZ1s | |
Antoni Bulsza – Polska | 19 | 17 | 18 | 23 | 19,25 | https://www.youtube.com/watch?v=vPHvRYluZjE https://www.youtube.com/watch?v=n8MXJ1sPM8g |
|
Ana Julia Oliveira - Portugalia | 18,5 | 18 | 19 | 21 | 19,125 | https://youtu.be/xBxw-LP5Q1Y | |
Ana Maria Nicule Tampau – Hiszpania | 17 | 22 | 16 | 20 | 18,75 | https://youtu.be/8pFdGFnHzUI https://youtu.be/HEeASBmDxNo https://youtu.be/umOEwBr0Zeo https://youtu.be/JDAuoIJ92GM | |
Aurora Lopez Garcia - Hiszpania | 18 | 17 | 16 | 22 | 18,25 | https://youtu.be/fc8byMgCNhI?si=CjGzBa8_bqhcooMx | |
Piotr Boguszewski – Polska | 16,5 | 16 | 18 | 21 | 17,875 | https://youtu.be/_N7Wd6xeXII | |
Ester Chaves - Portugalia | 16,5 | 17 | 17 | 20 | 17,625 | https://youtu.be/G5tQuvPPODE |
GRUPA C
Imię i nazwisko | Sławomir Tomasik | Zoya Nevgodovska | Aneta Olszewska | Spasoje Spasojević | wynik/result | miejsce/prize | linki do nagrań konkursowych/links to competition recordings |
Toma Arakawa - Japonia | 24 | 23 | 24.5 | 24 | 23,875 | I miejsce/ I prize |
https://www.youtube.com/watch?v=ji_uLUrfYco |
Gabriela Małachowska - Polska | 22,5 | 24 | 24 | 24 | 23,625 | I miejsce | https://youtu.be/jW7f3JnFfwc https://youtu.be/3ZIFgA9kUCI |
Alicja Jabłońska - Polska | 22,5 | 24 | 24 | 23 | 23,375 | II miejsce/ II prize |
https://youtu.be/VzUkG-eiQZU https://youtu.be/CANDnFzTS2E |
Sejoon Oh - Korea Południowa | 24 | 22 | 23 | 24 | 23,25 | II miejsce | https://youtu.be/z-6zRt1o_Ds?si=Thvf_bSrAgNE4-67 https://youtu.be/g2u664Kn_sw?si=hFwJAOxyFupU_Z3i |
Weronika Kuta - Polska | 23 | 22 | 23.5 | 24 | 23,125 | II miejsce | https://youtube.com/watch?v=aB93DhjRr2s&feature=shared |
Aleksandra Mikołajczyk - Polska | 22 | 23 | 21.5 | 24 | 22,625 | II miejsce | https://youtu.be/mls9kMKgHaM |
Sarah Aizawa - Japonia | 22 | 21 | 23.5 | 23.5 | 22,5 | III miejsce/ III prize |
https://youtu.be/Lza2bfchCBo?si=DagMk1-rmHQk5rBH |
Marta Pudalik - Polska | 22 | 21 | 23 | 23 | 22,25 | III miejsce | https://youtu.be/UhBBTk8fMoM https://youtu.be/alLCbryBFTM https://youtu.be/Day94ZxBqfw |
Szymon Karol Krajewski - Polska | 22 | 23 | 21 | 23 | 22,25 | III miejsce | https://youtu.be/Hs7yy9pwj4E https://youtu.be/KaaRPMOKy9k https://youtu.be/7E6dLdqG_bw |
Emilia Szymańska - Polska | 21,5 | 22 | 22 | 23 | 22,125 | III miejsce | https://www.youtube.com/watch?v=MZbybRUIB2s&list=PL0qZaxJs_X42j0q1uvo34qrALZOiQ3QsE |
Maria Kapała - Polska | 21 | 23 | 21 | 23 | 22 | III miejsce | https://youtu.be/VHlE5dvAPwk |
Patrycja Fyda - Polska | 20,5 | 20 | 23 | 24 | 21,875 | III miejsce | https://www.youtube.com/watch?v=NrUkY_n41IU |
Marta Żwirko - Polska | 21,5 | 20 | 23 | 23 | 21,875 | III miejsce | https://www.youtube.com/watch?v=X5l0pnE-rHY |
Wiktoria Martuszewska - Polska | 21,5 | 23 | 20 | 23 | 21,875 | III miejsce | https://www.youtube.com/watch?v=tDIb5bCzH8g |
Lidia Filipczuk - Polska | 21,5 | 22 | 21.5 | 22 | 21,75 | III miejsce | https://youtu.be/LW-Gg8_NGe0?si=uNAaIujG2JL3ujdw |
Honorata Kozdraś – Polska | 20,5 | 22 | 21 | 23 | 21,625 | III miejsce | https://youtu.be/tKDuRy8uGOs https://youtu.be/M_3iK2N0C7U |
Pola Grondys - Polska | 20,5 | 22 | 21 | 23 | 21,625 | III miejsce | https://youtu.be/xIDME_LyWB0 |
Zofia Fabiniak - Polska | 21 | 21 | 22 | 22 | 21,5 | wyróżnienie/ distinction |
https://www.youtube.com/watch?v=BKo5Z9oiaWw |
Ostrowska Urszula - Polska | 23 | 20 | 20 | 23 | 21,5 | wyróżnienie | https://youtu.be/mFMQiqd8OdI?si=oBwB-PUl5R84YYfe |
Wiktoria Zawodny - Polska | 22 | 20 | 21 | 23 | 21,5 | wyróżnienie | https://www.youtube.com/watch?v=BKo5Z9oiaWw |
Maria Szymańska - Polska | 21 | 20 | 23 | 21.5 | 21,375 | wyróżnienie | https://www.youtube.com/watch?v=XTmkzYADLFc https://www.youtube.com/watch?v=oEPcYgxc4y0 |
Mimori Watanabe | 21,5 | 20 | 21 | 23 | 21,375 | wyróżnienie | https://youtu.be/jwmdW1-vpxE?si=Da45l-L8XxF6rAD0 |
Aleksandra Rydz - Polska | 20,5 | 20 | 21,5 | 23 | 21,25 | wyróżnienie | https://www.youtube.com/watch?v=I-hALrWygmY |
Daniel Dmowski - Polska | 21 | 22 | 19 | 23 | 21,25 | wyróżnienie | https://youtu.be/OTisKD-MXbY https://youtu.be/dEJQ_8fdhU4 |
Alesia Shuliak – Białoruś/Polska | 20,5 | 19 | 22 | 23 | 21,125 | wyróżnienie | https://youtu.be/3yr9lVTBZH4?si=OHTSpu34kFGB2AWK |
Katarzyna Kurczewska - Polska | 21 | 21 | 20 | 22 | 21 | wyróżnienie | https://youtu.be/qU7xTavHAFw |
Aleksandra Gorayska - Polska | 20,5 | 23 | 19 | 21 | 20,875 | wyróżnienie | https://youtu.be/7C7VllmowLg https://youtu.be/_fbMNg9QdN4 |
Weronika Malinowska - Polska | 21,5 | 20 | 19 | 22 | 20,625 | wyróżnienie | https://youtu.be/a-3TY_t7-dA?feature=shared |
Melania Arthemis Nikolopoulou - Polska | 22 | 18 | 19 | 22 | 20,25 | wyróżnienie | https://youtu.be/mKNZLBUsEtY |
Daniela Garcia Lopez - Hiszpania | 20,5 | 19 | 19 | 21 | 19,875 | https://youtu.be/KvnFn5Ewlig?si=dqE1PfPydpkCuhtC https://youtu.be/XB0jP9_YQSY?si=zQCRQ7NKff1iwK6k |
|
Hanna Wojtkowiak - Polska | 20,5 | 18 | 19 | 21 | 19,625 | https://youtu.be/IMH-hv3gljA | |
Weronika Martuszewska - Polska | 19 | 18 | 19 | 22.5 | 19,625 | https://www.youtube.com/watch?v=iqPuqjTBp50 | |
Agata Więcek - Polska | 19 | 18 | 19 | 21.5 | 19,375 | https://youtu.be/Mc8h3mS_CDU?feature=shared https://youtu.be/TFDFxDZNdQc?feature=shared |
|
Laura Nowakowska - Polska | 19 | 18 | 17 | 19 | 18,25 | https://youtu.be/50wPOKzjPzc?si=0rDwPdL89gH9Nbqs |
GRUPA D
Imię i nazwisko | Sławomir Tomasik | Zoya Nevgodovska | Aneta Olszewska | Spasoje Spasojević | wynik/result | miejsce/prize | linki do nagrań konkursowych/links to competition recordings |
Lisa Yasuda - Japonia | 24 | 24 | 23 | 24 | 23,75 | I miejsce/ I prize |
https://youtu.be/AXCAxVRrsto?feature=shared |
Rion Udo - Japonia | 23 | 23 | 23,5 | 23 | 23,125 | II miejsce/ II prize |
https://youtu.be/yfuwCq3PnRI?si=Vx_5Bb7iCAuhT862 |
Marin Fukuoka - Japonia | 25 | 22 | 21 | 24 | 23 | II miejsce | https://youtu.be/zRkNNDxm9_8 |
Satori Matsukage - Japonia | 24 | 23 | 21 | 23.5 | 22,875 | II miejsce | https://youtu.be/-4_FxVG26JI?si=h_t0EWWmY4fzEFtl https://youtu.be/UpNPCv8vbdo?si=hd4XzGnQ3M7FmbBPP |
Katarzyna Siakaluk - Polska | 21 | 24 | 21 | 22 | 22 | III miejsce/ III prize |
https://youtu.be/j8SlvypJUzE?feature=shared |
Katarzyna Schulz - Polska | 20,5 | 19 | 21 | 22 | 20,625 | wyróżnienie distinction |
https://youtu.be/xqWXaR6qUJ0?feature=shared |
Lev Mentsinskyi - Ukraina | 22 | 19 | 16 | 21.5 | 19,625 | https://youtu.be/vHwLh9NM7tY?si=cBqiQn1Nndo20Wym | |
Teresa Wiczkowska – Polska | 21 | 17 | 18 | 20 | 19 | https://youtu.be/PjmX4leaTXA https://youtu.be/qfnvToTWSvQ https://youtu.be/Jo2gnqK_hAg |
GRUPA E
Imię i nazwisko | Sławomir Tomasik | Zoya Nevgodovska | Aneta Olszewska | Spasoje Spasojević | wynik/result | miejsce/prize | linki do nagrań konkursowych/links to competition recordings |
Takamori Arai - Japonia | 24,5 | 24 | 23 | 24 | 23,875 | I miejsce/ I prize |
https://youtu.be/NR7JB28PV4A?feature=shared |
Anna Pozdiejewa – Polska | 22,5 | 21 | 22 | 21 | 21,625 | III miejsce/ III prize |
https://youtu.be/RY8_LuP7Wqw?feature=shared |
NAGRODY POZAREGULAMINOWE:
Nagroda Fundacji SKRZYPCE im. Tadeusza Wrońskiego
20% zniżki czesnego na IX Międzynarodowy Kurs im. T. Wrońskiego (lipiec-sierpień 2024)
Jiwoo Seol
Nagroda Fundacji SKRZYPCE im. Tadeusza Wrońskiego
20% zniżki czesnego na IX Międzynarodowy Kurs im. T. Wrońskiego (lipiec-sierpień 2024)
Natalia Dragan
Nagroda Fundacji SKRZYPCE im. Tadeusza Wrońskiego
20% zniżki czesnego na IX Międzynarodowy Kurs im. T. Wrońskiego (lipiec-sierpień 2024)
Biliana Frąckowiak
Nagroda Fundacji SKRZYPCE im. Tadeusza Wrońskiego
50% zniżki czesnego na IX Międzynarodowy Kurs im. T. Wrońskiego (lipiec-sierpień 2024)
Yaryna Nebesna
Nagroda dyrektora Festiwalu Dni Hochbergowskie - dr. Kamila Grabowskiego
występ podczas Festiwalu Dni Hochbergowskie 2024
Agata Kostanowicz
Nagroda dyrektora Festiwalu Dni Hochbergowskie - dr. Kamila Grabowskiego
występ podczas Festiwalu Dni Hochbergowskie 2024
Magdalena Mol
Nagroda Fundacji Św. Jadwigi w Morawie
100% zniżki czesnego na Letnią Akademię w Morawie (lipiec – sierpień 2024)
Yakovenko Solomiia
Nagroda Fundacji Św. Jadwigi w Morawie
100% zniżki czesnego na Letnią Akademię w Morawie (lipiec – sierpień 2024)
Kovalska Sofiia
Nagroda Fundacji Św. Jadwigi w Morawie
100% zniżki czesnego na Letnią Akademię w Morawie (lipiec – sierpień 2024)
Tiutko Olga
Nagroda Fundacji Św. Jadwigi w Morawie
50% zniżki czesnego na Zimową Akademię w Morawie (6-11 lutego 2024)
Józef Kućmierczyk
Zaproszenie do udziału w festiwalu „Young Classic Dialog” 2024 w Berlinie
Seol Jiwoo
Zaproszenie do udziału w festiwalu „Young Classic Dialog” 2024 w Berlinie
Małgorzata Błazik
Lekcja online z Zoyą Nevgodovską ( Hochschule für Musik Hanns Eisler Berlin )
Nao Ota
Lekcja online z Zoyą Nevgodovską ( Hochschule für Musik Hanns Eisler Berlin )
Nela Dorobisz
Lekcja online z prof. Sławomirem Tomasikiem ( Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina
w Warszawie )
Jiwoo Seol ( luty 2024 )
Nagroda dyrektor Międzynarodowego Festiwalu „Music Academy FORTE” w Brukseli - Nataliyi Chepurenko
50% zniżki czesnego na Międzynarodowy Kurs Mistrzowski Music Academy FORTE 2024
Sejoon Oh
Nagroda dyrektor Międzynarodowego Festiwalu „Music Academy FORTE” w Brukseli Nataliyi Chepurenko
50% zniżki czesnego na Międzynarodowy Kurs Mistrzowski Music Academy FORTE 2024
Sera Oh
Nagroda dyrektor Międzynarodowego Festiwalu „Music Academy FORTE” w Brukseli Nataliyi Chepurenko
100% zniżki wpisowego na Międzynarodowy Konkurs Instrumentalny online w ramach Międzynarodowego Festiwalu „Music Academy FORTE” w Brukseli 2024
Lev Mentsinskyi
Nagroda Dolnośląskiego Towarzystwa im. F. Chopina we Wrocławiu
udział w koncercie organizowanym przez DTiFC w 2024 roku
Gabriela Małachowska
Nagroda Dolnośląskiego Towarzystwa im. F. Chopina we Wrocławiu
udział w koncercie organizowanym przez DTiFC w 2024 roku
Milan Pal’o